Здравствуйте, уважаемый посетитель! Введите логин и пароль для входа в свой аккаунт...

Корзина пуста

Новости

У самому серці історичного Києва, на березі річки Дніпро, розмістився унікальний арт-майданчик. Місце дивовижного поєднання духу історії та урбаністичного простору. Адреса: вул. НабережноХрещатицька, причал №2 Дата: 23 лютого 2019 р.

Час: з 12:00 до 22:00 Запрошуємо до фестивалю!

Craft Beverage WHISKEY & Grill - За участю клубу ПЕРЕГОН. Всього один день, щоб побувати на першій і дуже серйозній події – фестивалі-дегустації крафтового віскі. Ми трохи змінюємо формат фестивалю і робимо його більш інтерактивним та зручним для учасників, які не мають великих об’ємів для продажу. Для того, щоб навіть самі дрібні виробники мали змогу взяти участь у фестивалі, познайомитись, презентувати свій віскі, поспілкуватися з іншими виробниками та дати змогу скуштувати свій продукт зацікавленим відвідувачам, щоб вони стали майбутніми клієнтами. • У зв’язку з цим також розширюємо зону дегустації та дегустаційну програму.

Участь у фестивалі цікава тим, що ви зможете в живу поспілкуватися з поціновувачами віскі та з людьми, які зацікавлені у співробітництві. Отримати зворотній зв’язок та орієнтири куди рухатись далі. • Традиційно міцний алкоголь смакує краще з м’ясом-гріль, тому абсолютно доречним буде посмакувати добре просмаженими, ароматними реберцями, шматочком соковитого стейку або рибою чи морепродуктами. • Також ми підготували закуски з різних видів сиру, солодкі кейкі, виноград, шоколад, зефір та багато іншої смакоти! Організатори – NALIVKA Craft Beverage Festival та ивент-платформа KRUCHENYK